Teen Land
Teen Land
Teen Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


:)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako da ga zaboravim?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 6:11 am

Ovo se pitam već 6 meseci...Upoznala sam g ana moru,on živi u Bg-u Very Happy Tamo smo se smuvali bla.bla..nastavili vezu preko žice i bio mi je prvi PRAVI dečko xD Kog nmg da zaboravim Sad Posle njega sam imala 5 ili 6 njih xD i nijedan mu nije bio ni blizu...I jednom smo se pomirili i on mi je rekao užasnee stvarii posle tog drugog rakskida..i tada me block na fb-u i posle 3 nedelje me od blokirao ali mu nisam prijatelj..i on nikada nije imao ozbiljniju vezuu ni pre ni posle naše(sve ja to proveravam preko njegovog mladjeg rodjaka i sestre)..toliko smo bili kako se kaže...nerazdvojni da smo po CEO dan pričali...i celu noć...nisam išla da spavamm samo da bih pričala sa njim..i problem je što on meni nedostaje,a znam da je naša veza nemoguća jer smo oboje takvi da ne možemo da izdržimo veliku daljinu...i on će najverovatnije biti na moru u isto vreme kada i ja...i plašim se da ću se smuvati sa njim ako tu krene muvanje i prisećanje svega..a znam da ne smem da se smuvam sa njim jer bih opet bila na početku i ovo odricanje njega(sećanja i svega toga) bilo je ono...glupo xDD pa šta da radiim??
Back to top Go down
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 7:26 am

Joj Sad
i jedna moja drugarica je u istoj situaciji, pati za njim već godinu i po, možda i više...

Nzm šta da ti savetujeem, stvarno nzm.. Sad
A volela bih da mogu nekako da ti pomognem :/
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
Nina

Nina


Posts : 13
Join date : 2011-01-29

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 1:17 pm

Pa, verovatno ga nećeš zabraviti dok se ne zaljubiš u drugog, pa sad ti traži drugog... xD
Back to top Go down
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 3:14 pm

Pa tražim ja drugog,ali nijedan mu nije ni prići zato što ostali koriste njegove fore xDD tj svi oni imaju iste foore,samo treba jedan da se pojavi da nemaa... Sad
Back to top Go down
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 3:22 pm

Ma pojaviće se.. Samo polako Very Happy
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Jan 29, 2011 3:54 pm

Trenutnoo se muvam sa Sašom(u ovom trenutku) xDD Ok je Saša..ali nekako..ne znam..ako da me blam da budem sa njim..stv je sladak i lepo se oblači ...al nekako..imam očajan osećaj i sve to...nmg to da opišem..znam mu tatu mamu sestru,a aleksandra,moja naj drugarica, mu je rodjaka tako da znam istoriju devojaka,kako se muva..sve..sve.. :p zatim se muvam sa odvratnim zolom..taj dečko je užasaannnn -.- znate kako je ružan? Sad msm ovo je period kada ću biti sa lepim momcima..onda sa amrkom sam isključila bockanje i ne komuniciramo više -.- majmun....onda kristijan..ne znam xD pričali smo pre neki dan al me smorio dečko s anjegovom motorom xD onda bogdan,gine za mnooomm Smile ima da ga ubijem -.- zato što je rekao zoli da se ne seća da smo bili za n.g. zajedno Very Happy onda garantujem da se stojan i aleksa lože na mene :p i filip -.- bris iz frendova :p da dalje nabrajam? i da..stefan jelić..kada god ne budem imala dečka,znam koji bivši će 100 % da se mirne sa mnom Wink
Back to top Go down
sanja^^

sanja^^


Posts : 137
Join date : 2011-01-29
Age : 27
Location : tamo gde ljubav stvara snove,gde lazi ne postoje,gde srecni su svi......ma sta ja lupam,samo da sam tamo gde si ti^^

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyWed Feb 02, 2011 8:18 am

opa anci<3cudo kolko ih ti imas xD
joj mogu zamisliti kako ti Sad i nz sta bi ti rekla,ma bice sve super Kako da ga zaboravim? 842390
Back to top Go down
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyWed Feb 02, 2011 12:37 pm

Ne verujem da hoće al ajde Smile
Back to top Go down
sanja^^

sanja^^


Posts : 137
Join date : 2011-01-29
Age : 27
Location : tamo gde ljubav stvara snove,gde lazi ne postoje,gde srecni su svi......ma sta ja lupam,samo da sam tamo gde si ti^^

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyThu Feb 03, 2011 7:21 am

ma valjda hoce inace ja ima da prebijem tog ko macku xDD
Back to top Go down
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyThu Feb 03, 2011 8:43 am

Jaoo..Izgeda da se Saša i ja nećemoo smuvatii Sad(
Back to top Go down
sanja^^

sanja^^


Posts : 137
Join date : 2011-01-29
Age : 27
Location : tamo gde ljubav stvara snove,gde lazi ne postoje,gde srecni su svi......ma sta ja lupam,samo da sam tamo gde si ti^^

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyThu Feb 03, 2011 9:20 am

stoooooooo?sta je sad bilo?
Back to top Go down
Blonde Rebellion

Blonde Rebellion


Posts : 92
Join date : 2011-01-29
Age : 29
Location : Glitterland.

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyThu Feb 03, 2011 9:38 am

Klin se klinom izbija xD Nadji drugog ;P
Back to top Go down
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyFri Feb 04, 2011 11:46 pm

Sanja Smile To je bio trip -.- msm u to vreme..Posle mi je poslao nešto preko fb-a xDD Hahah xD Ali je svejedno odvratan.Došao je juče kod aleksandre i nismo se smuvali jer je on morao DA ODE DA SPAVA . strašan je i mrači me -.-

Željka ^^ Izgleda da to kod mene ne deluje xDD
Back to top Go down
sanja^^

sanja^^


Posts : 137
Join date : 2011-01-29
Age : 27
Location : tamo gde ljubav stvara snove,gde lazi ne postoje,gde srecni su svi......ma sta ja lupam,samo da sam tamo gde si ti^^

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Feb 05, 2011 2:19 am

joj.. Sad
ma ja msm da tebin sad ne moze niko da ti se svidi zato sto svakog uporedjujes sa njim i svako ispadne gori od njega jer ga jos volis... Sad sorry ako gresim... I love you
Back to top Go down
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptySat Feb 05, 2011 1:10 pm

sanja^^ wrote:
joj.. Sad
ma ja msm da tebin sad ne moze niko da ti se svidi zato sto svakog uporedjujes sa njim i svako ispadne gori od njega jer ga jos volis... Sad sorry ako gresim... I love you
i ja msm da je takoo... :/
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
All you need is me ♥
Admin
All you need is me ♥


Posts : 155
Join date : 2011-01-27
Age : 28
Location : negde daleko sa njim :)

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyMon Feb 07, 2011 12:43 pm

I ja mislim da je tako...Ma nekako ću ja njega preboleti....Samo..ne znam...bićemo u isto vreme i na istom mestu na moru...i plašim se da svašta može da se desi(msm ne naravno da spavam sa njim..pu pu daleko bilo Smile ) ..Samo me to plaši,da ja do tada neću preći preko svega toga,kao i on, i da će mi biti samo još gore..A nema ŠANSE da odem na neko drugo mesto i u neko drugo vreme....A mi smo pogrešni....mi to znamo.. Smile
Back to top Go down
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? EmptyMon Feb 07, 2011 12:53 pm

Imala sam ja sličnu situaciju xD
Nije mi bio momak xD ali se svašta izdešavalo.. I ja njega nisam mogla da zaboravim baš lako, i onda kad sam mislila da sam ga zaboravila, srela sam ga ponovo, onda je sve krenulo ponovo.. Opet mi se svideo xD

"Bolje da nikada i ništa nije bilo, da sam prećutao sve što je srce krilo" - najjači stih...xD

ali evo, uspela sam ja njega da zaboravim, tako da ćeš sigurno i ti..
Mlada si xD nemoj bzv da vreme gubiš na pogrešne! Smile
Probaj naći nekog boljeg, jer ako misliš da je taj tvoj pogrešan, onda bolji sigurno postoji... xD

I kad ti se sledeći put neko svidi, sebi govori da je on bolji, lepsii.. a za ovog s mora govori da je pogrešan.. tako sam ja uspela da ovog retarda zaboravim Very Happy

malo sam ja ovo zakomplikovala, ali nadam se da si shvatila šta sam htela reći Wink <3
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
Sponsored content





Kako da ga zaboravim? Empty
PostSubject: Re: Kako da ga zaboravim?   Kako da ga zaboravim? Empty

Back to top Go down
 
Kako da ga zaboravim?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako se hranite?
» Kako učite?
» Kako ste obučeni?
» Kako se trenutno osećate?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Teen Land :: Teen Land :: Help-
Jump to: