Teen Land
Teen Land
Teen Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


:)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vaše omiljene izreke i citati

Go down 
AuthorMessage
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Vaše omiljene izreke i citati Empty
PostSubject: Vaše omiljene izreke i citati   Vaše omiljene izreke i citati EmptySat Jan 29, 2011 11:06 am

Evo nekoliko koje se meni sviđaju, a postaviću još kasnije..
Postavljajte i vi... Smile


Što uspemo našom pameću, pokvarimo našom ćudi; a što uspemo našom dobrotom, upropastimo našim porocima; i najzad, što postignemo svojom mudrošću,izgubimo našim temperamentom.Jer ima nešto jače i presudnije od svih naših sila, a to su naše slabosti.


Neko me je jednom pitao: "Zašto uvek biraš teži put?",a ja odgovorih: "Zašto ti misliš da ja vidim dva puta...?


Život je kratak, ali trag od života može dugo trajati. Smile


-Jer tamo gde se volimo nikad nije mrak- ♥️ - Gijom Muso


Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for! - Bob Marley
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Vaše omiljene izreke i citati Empty
PostSubject: Re: Vaše omiljene izreke i citati   Vaše omiljene izreke i citati EmptySat Jan 29, 2011 11:18 am

‎"Ko se osvećuje za jednu podlost, čini drugu!"
(Petrus Borel)

‎"Sad uvidjam: Gubiti je strasno samo tako dugo dok se ne izgubi sve, jer gubiti malo donosi zalost i suze, dok god mozemo na preostalom meriti velicinu izgubljenog, tesko nam je, ali kada jednom izgubimo sve, onda osetimo lakocu za koju nema imena, jer to je lakoca prevelikog bola."
(Ivo Andric)

"Kloni se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a neznost kukavnost.. A kloni se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a sutnja neznanje." (Kahlil Gibran)

Na Zemlji bi se činilo mnogo manje zla, kada se zlo ne bi činilo u ime dobra.
(Šandor Petefi)

‎"Iza radosti i smeha moze se skrivati temperament - surov, opor i okoreo. Ali iza bola je uvek bol."

Crte duše su ljepše nego crte tijela.
(Marko Tulije Ciceron)


Dosta od mene xDD

Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
...♥ Fuckin' perfect ♥...
Admin
...♥ Fuckin' perfect ♥...


Posts : 474
Join date : 2011-01-27
Age : 30

Vaše omiljene izreke i citati Empty
PostSubject: Re: Vaše omiljene izreke i citati   Vaše omiljene izreke i citati EmptySun Feb 13, 2011 8:37 am

Iz filma Šišanje:

Lidija:
Tačno je da su mnogi od njih maloletni, ali nemojte se zavaravati da se radi o deci..
Postoji granica, i kada se ta granica pređe mislim da padaju svi izgovori, sve priče o teškom odrastanju, siromaštvu i nerazumevanju.
Do granice dolazi neshvaćeno i nesrećno dete, a prelazi je loš čovek!


Novica:
Kad bih ponovo mogao da biram.. al ne možeš da biraš. Zajebeš jedan minus i ode ceo zadatak u ku*ac. Ceo fazon brate. NEMA DRUGE ŠANSE!
Back to top Go down
https://teen-land.forumotion.com
Sponsored content





Vaše omiljene izreke i citati Empty
PostSubject: Re: Vaše omiljene izreke i citati   Vaše omiljene izreke i citati Empty

Back to top Go down
 
Vaše omiljene izreke i citati
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Omiljene pesme?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Teen Land :: Teen Land :: Zrno mudrosti-
Jump to: